Dlaczego SBM

Produkcja wysokiej jakości betonu wymaga odpowiedniej wiedzy inżynierskiej, surowców i maszyn.

Firma SBM gwarantuje Państwu najlepsze europejskie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji węzłów betoniarskich.

Nasze mobilne i stacjonarne węzły betoniarskie są konstruowane i udoskonalane przez zespół kilkudziesięciu inżynierów o najlepszym doświadczeniu w branży.

Dostarczane Państwu maszyny są produkowane w Liezen w Austrii.

Nasza fabryka jest znana na całym świecie z bezkompromisowego podejścia do jakości materiałów, obróbki mechanicznej i montażu. Wszystkie elementy wykorzystywane w węzłach SBM są precyzyjnie zaprojektowane, sprawdzone i wyprodukowane w oparciu o najlepsze europejskie standardy produkcji. Dzięki temu Użytkownicy węzłów SBM otrzymują:

0

Gwarancję utrzymania wydajności na zakładanym poziomie przez cały okres eksploatacji.

Również w pracy ciągłej, przy maksymalnym obciążeniu węzła.

0

Najdłuższy pośród maszyn na rynku czas dostępności maszyny.

Użytkownicy węzłów SBM potwierdzają, że jakość maszyn dostarczanych przez nas gwarantuje możliwość ciągłej produkcji betonu, bez nieoczekiwanych przestojów, przez wiele lat eksploatacji.

0

Najniższe koszty produkcji betonu

Dobór materiałów i podzespołów, ich zabudowa, jakość produkcji i montażu gwarantują , że koszty eksploatacyjne (koszty energii, koszty części, personel serwisowy, czas przestojów) węzłów SBM są zminimalizowane. Użytkując węzły SBM zapewniacie sobie Państwo niższe koszty produkcji każdego m3 betonu w porównaniu do innych rozwiązań.

0

Wsparcie w finansowaniu

Silna pozycja SBM pozwala nam wspierać Państwa nie tylko w doborze, użytkowaniu i serwisowaniu węzłów ale również w finansowaniu inwestycji. Oferujemy Państwu m.in. możliwość fabrycznego leasingu; dzierżawy z opcją kupna; gwarancji odkupu węzła SBM po ustalonym czasie eksploatacji; odkupu Państwa używanego węzła w momencie zakupu nowego; dzierżawy węzła SBM.

Wszędzie tam gdzie trzeba w sposób pewny i wydajny produkować beton wysokiej jakości węzły SBM są najpewniejszym rozwiązaniem.

MRC Doltech od ponad 20 lat reprezentuje grupę MFL w Polsce, zapewnia dostawy maszyn, serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i części zamienne z magazynu we Wrocławiu.