Dlaczego SBM

 

koncepcja-mobilnych-kolowyc

 

Produkcja wysokiej jakości betonu wymaga odpowiedniej wiedzy inżynierskiej, surowców i maszyn.

Firma SBM gwarantuje Państwu najlepsze europejskie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji węzłów betoniarskich.

Nasze mobilne i stacjonarne węzły betoniarskie są konstruowane i udoskonalane przez zespół kilkudziesięciu inżynierów o najlepszym doświadczeniu w branży.

Dostarczane Państwu maszyny są produkowane w Liezen w Austrii.
Nasza fabryka jest znana na całym świecie z bezkompromisowego podejścia do jakości materiałów, obróbki mechanicznej i montażu. Wszystkie elementy wykorzystywane w węzłach SBM są precyzyjnie zaprojektowane, sprawdzone i wyprodukowane w oparciu o najlepsze europejskie standardy produkcji. Dzięki temu Użytkownicy węzłów SBM otrzymują:

a. Gwarancję utrzymania wydajności na zakładanym poziomie przez cały okres eksploatacji.

Również w pracy ciągłej, przy maksymalnym obciążeniu węzła.

b. Najdłuższy pośród maszyn na rynku czas dostępności maszyny.

Użytkownicy węzłów SBM potwierdzają, że jakość maszyn dostarczanych przez nas gwarantuje możliwość ciągłej produkcji betonu, bez nieoczekiwanych przestojów, przez wiele lat eksploatacji.

c. Najniższe koszty produkcji betonu

Dobór materiałów i podzespołów, ich zabudowa, jakość produkcji i montażu gwarantują , że koszty eksploatacyjne (koszty energii, koszty części, personel serwisowy, czas przestojów) węzłów SBM są zminimalizowane. Użytkując węzły SBM zapewniacie sobie Państwo niższe koszty produkcji każdego m3 betonu w porównaniu do innych rozwiązań.

d. Wsparcie w finansowaniu

Silna pozycja SBM pozwala nam wspierać Państwa nie tylko w doborze, użytkowaniu i serwisowaniu węzłów ale również w finansowaniu inwestycji. Oferujemy Państwu m.in. możliwość fabrycznego leasingu; dzierżawy z opcją kupna; gwarancji odkupu węzła SBM po ustalonym czasie eksploatacji; odkupu Państwa używanego węzła w momencie zakupu nowego; dzierżawy węzła SBM.

 

wsparcie-techniczne-i-serwisowe-img

 

Wszędzie tam gdzie trzeba w sposób pewny i wydajny produkować beton wysokiej jakości węzły SBM są najpewniejszym rozwiązaniem.

 

MRC Doltech od ponad 20 lat reprezentuje grupę MFL w Polsce, zapewnia dostawy maszyn, serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i części zamienne z magazynu we Wrocławiu.

 

Zapraszamy do współpracy.